O firmie

producent folii pęcherzykowej

 

 

tasmyokFirma INTER-PAKET powstała w roku 1996, od początku działania w branży opakowaniowej. Jesteśmy znaczącym importerem towarów znajdujących się w naszej ofercie, głownie TAŚM SAMOPRZYLEPNYCH i FOLII TYPU STRETCH. Produkty te są najwyższej jakości, produkowane głownie w krajach Unii Europejskiej i spełniają najbardziej restrykcyjne normy. Działalność prowadzimy na terenie Poznania, a sprzedaż odbywa się na terenie całej Polski. 

 

 

 

 

 

 

folia-1Zamówiony towar Klient otrzymuje w przeciągu kilku dni. Dostawy odbywają się naszym transportem (przy odpowiednich ilościach) lub za pośrednictwem firmy spedycyjnej. Szczegółowe informacje dotyczące cen, stawek podatku VAT, asortymentu, opakowań zbiorczych oraz terminów płatności otrzymacie Państwo bezpośrednio od naszego handlowca, który Was odwiedzi, bądź też telefonicznie w Dziale Sprzedaży i Marketingu w Poznaniu.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Inter Paket to najwyższej jakości towar, najlepsze ceny, najszybsze dostawy.
Zapraszamy do współpracy!

 
Inter Paket Sp. z o.o. Siedziba: 62-020 Rabowice, ul. Bukowa 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Sądu Rejonowego w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000189589, NIP: 7831583887, kapitał zakładowy 200.000